مرکز آموزش های کاربردی و مهارتی آرامش یار
بک گراند

«سامانه آموزش مجازی آرامش یار» از کلیه اساتید و فضلای محترمی که دوره آموزشی تولید کرده یا قصد تولید دارند دعوت به همکاری نموده و آماده بارگذاری دوره‌های آموزشی ایشان است.

موضوعات دوره‌ها شامل کلیه موضوعات اصلی و فرعی مهارتی، محتوایی و علمی موردنیاز اقشار مختلف مردم است.

این تولیدات می‌توانند با روش‌های ساده و توسط اساتید در محیط خانه یا کلاس به‌وسیله دوربین فیلم‌برداری دستی تولید شوند. سپس محتواهای تولیدشده در قالب یک دوره طراحی‌شده و به سامانه جهت بارگذاری ارسال شوند.

بارگذاری دوره‌های تولیدشده توسط اساتید، رایگان می‌باشد.

اگر اساتید بخواهند دوره خود را در سامانه به فروش برسانند، سامانه آموزش مجازی بابت هزینه‌های خود، بخشی از مبلغ فروش را کسر خواهد نمود.

اساتید محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانند از طریق آدرس ایمیل یا شماره تماس مندرج در قسمت تماس با ما، با این سامانه تماس حاصل نمایند

بک گراند

مدیران «مرکز آموزش مجازی آرامش یار» باتجربه ده‌ساله تولید بیش از 200 بسته آموزش مجازی؛ می‌تواند آموزش‌های مدنظر و موردنیاز سازمان‌ها و نهادهای مختلف و اساتیدی که شخصاً امکان تولید دوره را ندارند، تولید، فرآوری یا بارگذاری نماید.

تولید: یعنی تعیین سرفصل‌ها، ارائه و ضبط‌صوتی و تصویری سرفصل‌ها به شیوه مناسب؛

فرآوری: نمایه زنی، دسته‌بندی، تأمین افزونه، طراحی سؤالات تستی، تدوین دقیق و انجام امور گرافیکی مقتضی؛

بارگذاری: بارگذاری متن، فیلم و صوت درس، افزونه‌ها، آزمون‌ها، خلاصه و مشخصات درس.

«مرکز آموزش مجازی آرامش یار» غیرانتفاعی بوده و کلیه درآمدهای آن صرف تولید دوره‌های جدید و مدیریت نرم‌افزاری و سخت‌افزاری آن می‌گردد.

بک گراند

آدرس ما

قم- خیابان جمهوری- نبش کوچه هفت- پلاک 27

تماس با ما

موبایل: 09191475188

ارسال ایمیل