روش نگارش و تکنیک‌های شتاب‌دهنده مقاله‌نویسی علمی(کامل‌ترین بسته آموزشی)

آخرین بروزرسانی: 1401-12-19
بک گراند
مرکز آموزش های کاربردی و مهارتی آرامش یار
تکنیک های شتاب دهنده پایان نامه نویسی
آموزش صفحه آرایی

با جستجوی سریع در اینترنت متوجه می‌شوید که مشابه این دوره اصلاً هیچ کجا تولید نشده است؛ اما به‌صورت مجزا برخی از دوره‌ها وجود دارد که هرکدام به‌اندازه کل دوره ما قیمت دارد. از طرفی این دوره آموزشی صدها ساعت در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند و از دادن هزینه‌های گزاف جهت تایپ، صفحه‌آرایی، ساخت پرده‌نگار، ویرایش صوری محتوا و … جلوگیری می‌کند.

لذا ادعای ما این است و این موضوع هم قابل راستی آزمایی و صحت سنجی است که:

۱- مشابه این دوره با این جامعیت برای اولین بار در ایران ارائه‌شده است.

۲- این دوره آموزشی موردنیاز حداقل ۹۸ درصد از محققین، دانشجویان، طلاب، اساتید و … است؛ البته بدیهی است که برخی به قسمت‌هایی از این دوره آموزشی نیازمند هستند و برخی همه قسمت‌ها برای آن‌ها کاربردی است.

۳- قیمت این دوره بسیار کمتر از کمک‌هایی است که به محققین و دانشجویان می‌کند و صدها ساعت در وقت و صدها هزار تومان در هزینه آن‌ها صرفه‌جویی می‌کند.

۴- در این دوره آموزشی همه نیازهای یک محقق دیده‌شده است و با توجه به اینکه استاد دوره بیش از یک دهه است که در بحث آموزش مجازی و روش تحقیق فعالیت حرفه‌ایی می‌کند؛ لذا آموزش‌ها صد در صد کاربردی و بر پایه رفع مشکلات تحقیق و پایان‌نامه نویسی تولیدشده است.

۵- نسبت به هزینه دوره نیز؛ شما با دقت در محتوای ارائه‌شده متوجه خواهید شد که هزینه دریافتی بسیار کمتر از ارزش کل دوره است و سایت‌ها آموزشی دیگر برای فقط یک قسمت از دوره ما هزینه چندین برابری را از شما دریافت می‌نمایید (برفرض اینکه کیفیت و کاربرد آن دوره‌ها همانند دوره ما باشد)

با همه این تفاصیل جهت مراعات حال دانشجویان عزیز حداقل قیمت در نظر گرفته‌شده است.

FAQ

پاسخ به برخی سؤالات

فرق اساسی در کاربردی بودن دوره آموزش است. اکثر مثال‌ها بر پایه رفع مشکلات؛ تحقیق و پایان‌نامه نویسی است برخلاف بسیاری از دوره‌ها که شما ربط آموزش با رفع مشکل خود را نمی‌دانید. تفاوت دوم چند رسانه‌ایی بودن تمامی آموزش‌ها است.

اولاً که هزینه دوره نسبت به کارهای مشابه بسیار کمتر است.

و اما جواب اصلی این است که می‌خواهیم ببینید که به ازای این مبلغ چه آموزشی به دست می‌آورید؟ اگر فقط این دوره ۵۰ ساعت صرفه‌جویی در وقت شما شود (در هنگام نوشتن پایان‌نامه) ارزش دوره مشخص می‌شود. علاوه بر اینکه این بسته آموزش یادگیری مقطعی نیست و برای کل دوره علمی و تحقیقات شما مورداستفاده قرار می‌گیرد چون هیچ نرم‌افزاری برای فیش‌برداری و از همه مهم‌تر استخراج تحقیقات به گرد پای  OneNote نمی‌رسد

در ذیل هزینه‌ها دریافتی دیگران نسبت به کل دوره ما را ملاحظه و خود نتیجه‌گیری نمایید (دوباره عرض می‌کنم برفرض اینکه کیفیت و کاربرد دوره تولیدی دیگران همانند دوره آموزشی ما باشد؛ در ضمن قیمت دوره‌ها برای قبل از گرانی‌ها بوده است؟!!¿)

 

ما فقط موارد ضروری و کاربردی را بیان می‌کنیم زیرا معتقدیم حجم زیاد مطالب مانع از تحقق یادگیری کامل و مانع از اجرای آموزش می‌شود. استاد دوره با توجه به مسئولیت اجرایی که طی ده سال داشته‌اند (مدیر تولید محتوا و پژوهش دانشگاه مجازی) و تدریس بیش از ۸ دوره (روش تحقیق و مقاله و پایان‌نامه نویسی) سال‌ها است با مشکلات دانشجویان در ساماندهی تحقیقات جهت مقاله و پایان‌نامه نویسی؛ آشنایی دقیق دارد و دقیقاً می‌داند چه بخش‌هایی ضروری است و چه بخش‌هایی کاربردی نیست، برخلاف دوره‌های آموزشی دیگر که نه این جامعیت را دارند و نه با نگاه کاربردی تولیدشده است و برخی آموزش‌ها صرفاً ترجمه محصولات آموزشی خارجی است.

  • دانشجویان
  • مدیران
  • کارمندان
  • معلمان و…

بله؛ مرکز آموزش‌های کاربردی و مهارتی «آرامش یار» دارای چندین مجوز معتبر است و با کد ثبت رسمی ملی به شماره ۲۶۰۱۰۰۴۶ ثبت‌شده است.

بله؛ همه فیلم‌ها قابل ذخیره‌سازی است و شما می‌توانید به‌صورت آفلاین ملاحظه نمایید. فقط کافی است پس از نمایش فیلم بر روی فیلم کلیک راست نموده و گزینه save video as را کلیک کنید تا فیلم آموزشی دانلود شود.

مزیت دوره مجازی چند رسانه‌ایی بودن و از همه مهم‌تر اینکه هیچ مطلبی را شما از دست نمی‌دهید. لذا می‌توان گفت کیفیت آموزشی برخی دوره‌های مجازی از دوره‌های حضوری بهتر است.

مشاوره ازطریق ایتا

درخواست مشاوره رایگان

درصورتی‌که توضیحات بالا برای شما کافی نبود و یا اینکه نیاز به اطلاعات بیشتری درباره این دوره دارید از چند طریق می‌توانید با ما در ارتباط باشید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس حاصل نمایند.:

1- ارسال سوال و پیام از طریق ایتا (به آیدی mousavi253@   یا شماره موبایل  09191475188)

2- ارسال پیام از طریق فرم ارسال پیام:

فرم ارسال پیام در پایین صفحه وجود دارد و با کلیک بر روی همین متن نیز می توانید وارد فرم ارسال پیام شوید.

3- تماس تلفنی:

از طریق شماره ذیل می توانید سوالات خود را مطرح نمایید.   09191475188

استاد دکتر موسوی مقدم
(0)
11 نظرات
7 دانش آموزان
8 دورها
سید عباس موسوی مقدم، در سال ۱۳۵۶ در شهرستان نی‌ریز (استان فارس) به دنيا آمد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را از مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني (ره) دریافت و ؛ و پس‌ازآن نیز در مقطع دکترا «رشته معارف نظری» در دانشگاه معارف اسلامی قبول و از سال ۱۳۹۶ دانشجوی دکتری و در حال نوشتن رساله دکترا می‌باشد. [ برای دیدن توضیحات تکمیلی کلیک کنید ]

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
5.0
بررسی امتیاز (0 تا 5).

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “روش نگارش و تکنیک‌های شتاب‌دهنده مقاله‌نویسی علمی(کامل‌ترین بسته آموزشی)”

Main Content