تکنیک های دفاع موفق از پایان نامه+ قالب آماده پاورپوینت

آخرین بروزرسانی: 1401-11-18
  • %100 قابل‌ویرایش

طراحی قالب‌ها به نحوی است که حتی کوچک‌ترین بخش قابل‌ویرایش است

  • صرفه‌جویی در زمان

با استفاده از قالب‌های آماده ما در کمترین زمان ممکن، یک پاورپوینت حرفه‌ای بسازید

  • طراحی مناسب جلسه دفاع

در این قالب‌ها سعی کرده‌ایم که علاوه بر اینکه طراحی قالب‌های پاورپوینت حرفه‌ای و جذاب باشند؛ از همه مهم‌تر مناسب یک جلسه دفاع یا کنفرانس علمی باشد. نکته ایی که اکثراً فراموش می‌شود.

  • اسلایدهای باکیفیت

استفاده از بهترین و زیباترین کلیپ آرت‌ها، تصاویر، آیکون‌ها در قالب‌های پاورپوینت

  • بی‌نهایت رنگ‌بندی

تمام منابع گرافیکی استفاده‌شده در قالب‌ها قابلیت تغییر رنگ‌به‌رنگ دلخواه را دارند

  • فول انیمیشن

استفاده از انیمیشن‌های خیره‌کننده برای متحرک‌سازی عناصر موجود در اسلایدها (در حدی که به کلیات کار لطمه وارد نکند به همین دلیل پاورپوینت های اینفوگرافی به صورت مستقل ارائه شده است)

قالب آماده پاور پوینت چه کاری انجام میدهد؟
قالب آماده پاور پوینت چه کاری انجام میدهد؟

قالب پاورپوینت زیربنای طراحی پاورپوینت است که از اهمیت بسیاری برخوردار است. هرچند نرم‌افزار پاورپوینت دارای قابلیت‌ها و حتی تم و قالب‌های بسیاری است، اما با توجه به کاربرد بسیار وسیع پاورپوینت که امروزه تقریباً در تمامی حوزه‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد، نیاز به شخصی‌سازی و همچنین طراحی مناسب قالب بر اساس نیازهای شما احساس می‌شود.

در این بسته آموزشی، علاوه بر آموزش تمامی نکات مهم در یک ارائه موفق و همچنین آموزش تصویری ساخت پاور پوینت، قالب‌های پاورپوینت متعددی آماده‌شده است که پس از دانلود به‌راحتی خواهید توانست اسلایدهای آن و نیز متون خود را به‌سادگی کپی کرده و آماده ارائه نمایید. این قالب آماده پاورپوینت به‌صورت تخصصی ارائه‌شده است که مناسب برای سمینار پایان‌نامه‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد و می‌باشد.

شما برای ارائه نیاز به قالبی دارید که اولاً ساده بوده و در شأن جلسه دفاع باشد و در همچنین با یک منو، دسته‌بندی مراحل کار را مشخص کند، به این صورت که در هر اسلاید مشخص باشد شما در کدام قسمت از مطلب هستید تا اساتید در مدت‌زمان ارائه هوشیارانه مطالب را دنبال کرده و یا دانشجویانی که در وسط جلسه وارد می‌شوند با نگاهی به اسلاید متوجه مباحث مطرح‌شده، در حال ارائه و مباحث بعدی شوند. این موضوع اهمیت بسیاری در یک ارائه عالی دارد و سطح کار شمارا نسبت به سایرین بالاتر خواهد بود.

همه این موارد به همراه آموزش نکات مهم در جلسه دفاع در این بسته آموزشی تقدیم به شما محققین و دانشجویان عزیز می‌گردد.

(توجه به این نکته ضروری است که برخی از سایت‌ها فقط برای تعداد کمی از قالب‌های ما, هزینه‌ایی بیش از کل دوره را دریافت می‌نمایند)

چرا باید از قالب‌های آماده پاورپوینت استفاده نمود؟

ممکن است چندین ماه برای پژوهش‌تان تلاش کرده باشید و به بهترین نتایج رسیده باشید ولی با یک پاورپوینت ضعیف قادر نباشید همه نتایج ارزشمندتان را که در پژوهش و به سختی بدست آورده‌اید را به خوبی به حضار و اساتید منتقل کنید. اهمیت یک پاورپوینت حرفه‌ای زمانی نمایان خواهد شد که بدانید 80 درصد پژوهش شما در همان چند دقیقه ارائه پاورپوینت‌تان ارزیابی و قضاوت می‌شود. توجه کنید که یک پاورپوینت خلاقانه و حرفه‌ای می‌تواند یک پژوهش ضعیف را بسیار عالی جلوه دهد. ما در کنار شما هستیم تا یک ارائه‌ بی‌نظیر تجربه کنید.

ویژگی های کلیدی قالب ها

%100 قابل‌ویرایش

طراحی قالب‌ها به نحوی است که حتی کوچک‌ترین بخش قابل‌ویرایش به سلیقه شمااست

صرفه‌جویی در زمان

با استفاده از قالب‌های آماده ما در کمترین زمان ممکن، یک پاورپوینت حرفه‌ای بسازید

طراحی مناسب جلسه دفاع

این قالب‌ها علاوه بر طراحی جذاب؛ مناسب جلسه دفاع یا کنفرانس علمی است

بی‌نهایت رنگ‌بندی

تمام منابع گرافیکی استفاده‌شده در قالب‌ها قابلیت تغییر رنگ دلخواه را دارند
بک گراند

شروع یادگیری آنلاین

مهارت های خود را با بهترین کیفیت افزایش دهید

ثبت نام آسان در 1 دقیقه

آموزش صفحه آرایی
0
(دقیقه) فیلم آموزشی
0
درس گفتار
0
(مگا بایت)حجم فایل ها

نکته اساسی و مهم این است که شما در هیچ کجا چنین دوره جامع و کاملی را دریافت نخواهید کرد. در این دوره تمامی نکات جلسه دفاع از پایان‌نامه و یا کنفرانس کلاسی به‌صورت فیلم به شما توضیح داده‌شده است و آموزش پاورپوینت هم بر اساس قالب‌های ارائه‌شده و نکات کاربردی متناسب با ارائه جلسه کنفرانس کلاسی و جلسه دفاع، آموزش داده‌شده است.

از طرفی مجموعه قالب‌های پاورپوینت ارائه‌شده در این دوره آموزشی در جای دیگر وجود ندارد و به‌صورت مجزا در چند پوشه به‌صورت ذیل به شما تقدیم می‌گردد:

۱- دانلود قالب آماده پاورپوینت جهت جلسه دفاع یا کنفرانس کلاسی  ۲- دانلود پاورپوینت جداکننده فصل‌های پایان‌نامه  ۳- دانلود پاورپوینت اینفوگرافی جهت طراحی‌های خاص

حال شما سری به اینترنت بزنید تا متوجه شوید که فقط برای یک قالب آماده و یا آموزش پاورپوینت چه مبالغی دریافت می‌گردد. به همین دلیل ادعای ما این است که این بسته آموزشی کامل‌ترین و ارزان‌ترین بسته آموزشی در کشور است و این موضوع قابل راستی آزمایی و اثبات است.

در عکس های مقابل, هزینه‌های دریافتی دیگران نسبت به کل دوره ما را ملاحظه و خود نتیجه‌گیری نمایید (دوباره عرض می‌کنم برفرض اینکه کیفیت و کاربرد دوره تولیدی دیگران همانند دوره آموزشی ما باشد)

FAQ

پاسخ به برخی سؤالات

فرق اساسی در کاربردی بودن دوره آموزش است. هم آموزش هم فایل‌های ارائه‌شده دقیقاً متناسب با جلسه دفاع از پایان‌نامه و کنفرانس کلاسی است. توضیحات بیشتر را در قسمت «هزینه دوره آموزشی منصفانه است؟» مطالعه نمایید.

%۱۰۰ قابل‌ویرایش

طراحی قالب‌ها به نحوی است که حتی کوچک‌ترین بخش قابل‌ویرایش است

اسلایدهای باکیفیت

استفاده از بهترین و زیباترین کلیپ آرت‌ها، تصاویر، آیکون‌ها در قالب‌های پاورپوینت

بی‌نهایت رنگ‌بندی

تمام منابع گرافیکی استفاده‌شده در قالب‌ها قابلیت تغییر رنگ‌به‌رنگ دلخواه را دارند

صرفه‌جویی در زمان

با استفاده از قالب‌های آماده ما در کمترین زمان ممکن، یک پاورپوینت حرفه‌ای بسازید

طراحی مناسب جلسه دفاع

در این قالب‌ها سعی کرده‌ایم که علاوه بر اینکه طراحی قالب‌های پاورپوینت حرفه‌ای و جذاب باشند؛ از همه مهم‌تر مناسب یک جلسه دفاع یا کنفرانس علمی باشد. نکته ایی که اکثراً فراموش می‌شود.

اولاً که هزینه دوره نسبت به کارهای مشابه بسیار کمتر است.

توضیحات بیشتر را در قسمت «هزینه دوره آموزشی منصفانه است؟» مطالعه نمایید.

ما فقط موارد ضروری و کاربردی را بیان می‌کنیم زیرا معتقدیم حجم زیاد مطالب مانع از تحقق یادگیری کامل و مانع از اجرای آموزش می‌شود. استاد دوره با توجه به کاربرد این دوره که در جلسه دفاع از پایان نامه یا کنفرانس کلاسی تهیه شده است، برخلاف دوره‌های آموزشی دیگر که نه این جامعیت را دارند و نه با نگاه کاربردی تولیدشده است و برخی آموزش‌ها صرفاً ترجمه محصولات آموزشی خارجی است.

  • دانشجویان
  • مدیران
  • کارمندان
  • معلمان و…

بله؛ مرکز آموزش‌های کاربردی و مهارتی «آرامش یار» دارای چندین مجوز معتبر است و با کد ثبت رسمی ملی به شماره ۲۶۰۱۰۰۴۶ ثبت‌شده است.

بله؛ همه فیلم‌ها قابل ذخیره‌سازی است و شما می‌توانید به‌صورت آفلاین ملاحظه نمایید. فقط کافی است پس از نمایش فیلم بر روی فیلم کلیک راست نموده و گزینه save video as را کلیک کنید تا فیلم آموزشی دانلود شود.

مزیت دوره مجازی چند رسانه‌ایی بودن و از همه مهم‌تر اینکه هیچ مطلبی را شما از دست نمی‌دهید. لذا می‌توان گفت کیفیت آموزشی برخی دوره‌های مجازی از دوره‌های حضوری بهتر است.

مشاوره ازطریق ایتا

درخواست مشاوره رایگان

درصورتی‌که توضیحات بالا برای شما کافی نبود و یا اینکه نیاز به اطلاعات بیشتری درباره این دوره دارید از چند طریق می‌توانید با ما در ارتباط باشید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس حاصل نمایند.:

1- ارسال سوال و پیام از طریق ایتا (به آیدی mousavi253@   یا شماره موبایل  09191475188)

2- ارسال پیام از طریق فرم ارسال پیام:

فرم ارسال پیام در پایین صفحه وجود دارد و با کلیک بر روی همین متن نیز می توانید وارد فرم ارسال پیام شوید.

3- تماس تلفنی:

از طریق شماره ذیل می توانید سوالات خود را مطرح نمایید.   09191475188

استاد دکتر موسوی مقدم
(0)
11 نظرات
7 دانش آموزان
8 دورها
سید عباس موسوی مقدم، در سال ۱۳۵۶ در شهرستان نی‌ریز (استان فارس) به دنيا آمد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را از مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني (ره) دریافت و ؛ و پس‌ازآن نیز در مقطع دکترا «رشته معارف نظری» در دانشگاه معارف اسلامی قبول و از سال ۱۳۹۶ دانشجوی دکتری و در حال نوشتن رساله دکترا می‌باشد. [ برای دیدن توضیحات تکمیلی کلیک کنید ]

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
2.5
بررسی امتیاز (0 تا 5).

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تکنیک های دفاع موفق از پایان نامه+ قالب آماده پاورپوینت”

Main Content