آموزش صفحه‌آرایی پایان‌نامه + دانلود قالب(تمپلیت) آماده

آخرین بروزرسانی: 1401-11-18
بک گراند
 • در این قالب آماده؛ فهرست تمام عناوین، شکل‌ها و جداول به‌صورت خودکار تولید می‌گردد و نحوه استفاده از آن به‌طور کامل آموزش داده‌شده است.
 • تمپلیت دارای صفحه عنوان پایان‌نامه و صفحه‌ی پیش‌بینی‌شده برای شناسنامه پایان‌نامه، مقدمه، صفحه تقدیر، چکیده فارسی در ابتدای تمپلیت و بخش‌های منابع، چکیده انگلیسی و صفحه‌ی عنوان پایان‌نامه در انتهای پایان‌نامه است

3.فصل‌بندی متن و امکان تخصیص سرصفحه مجزا برای هر کدام از فصل‌ها که بر اساس عنوان فصل به‌صورت خودکار تغییر می‌کند

4. هدر و فوتر بر اساس استاندارد پایان نامه طراحی شده است.

5. آموزش کامل صفحه‌آرایی پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری به صورت گام‌به‌گام و تصویری (از مبتدی تا حرفه‌ایی)

تمپلیت آماده ورد «word template» چه کاری انجام میدهد؟

تمپلیت آماده word که در اینجا ارائه‌شده است، یک قالب پایان‌نامه  کارشناسی ارشد و دکتری است که کار صفحه‌آرایی را برای شما آسان می‌کند و باعث می‌شود که بتوانید به جای درگیری با مسائل فنی مربوط به صفحه‌آرایی، ذهن خود را روی کیفیت علمی و محتوایی پایان‌نامه متمرکز کنید.
شما می‌توانید با جایگزین کردن متون خود در بخش‌های مختلف این قالب پایان‌نامه، کار صفحه‌آرایی پایان‌نامه خود را به‌سادگی انجام دهید. تمپلیت پایان‌نامه که ازاینجا دریافت می‌کنید، قابلیت‌های موردنیاز برای صفحه‌آرایی یک پایان‌نامه فارسی بر اساس فرمت رایج دانشگاه‌های ایران را به‌صورت استاندارد در خود دارد.

آموزش صفحه آرایی

صفحه‌آرایی پایان‌نامه در word  برای افرادی که در این نرم‌افزار حرفه‌ای نیستند؛ یکی از سخت‌ترین مهارت‌ها حساب می‌شود. اکثر مشکلاتی که دانشجویان و نویسندگان در نرم‌افزار word  با آن مواجه می‌شوند؛ مربوط به مشکلات صفحه‌آرایی پایان‌نامه و کتاب است. در این دوره آموزشی علاوه بر ارائه قالب (تمپلیت) آماده به‌طور کامل و گام‌به‌گام به آموزش صفحه‌آرایی پایان‌نامه در word  به‌وسیله قالب (تمپلیت) می‌پردازیم.

لذا با استفاده از این دوره شما می‌توانید پایان‌نامه و کتاب خود را به‌راحتی صفحه‌آرایی کنید و از صرف هزینه‌های زیادی جلوگیری نمایید.

آموزش وان نت
سر فصل های صفحه ارایی پایان نامه
بک گراند

شروع یادگیری آنلاین

مهارت های خود را با بهترین کیفیت افزایش دهید

ثبت نام آسان در 1 دقیقه

بک گراند

در این دوره چه عایدم خواهد شد؟

دانشجویان پس از دفاع از پایان‌نامه خود ملزم به رعایت اصولی برای صفحه‌آرایی می‌باشند. به‌عبارت‌دیگر پس از دفاع از پایان‌نامه، دانشجویان می‌بایست برای تحویل پایان‌نامه به بخش کتابخانه دانشگاه و اخذ موافقت آن اقدام نمایند. جالب آن است که شیوه‌های صفحه‌آرایی بین دانشگاه‌ها متفاوت است و ممکن است یک نوع از صفحه‌آرایی تفاوت جزئی با شیوه‌نامه دیگری در دانشگاه متمایز باشد. دانشجویان می‌بایست برای این بخش حتماً شیوه‌نامه دانشگاه خود را از سایت دانشگاه بگیرند و لازم به تکرار است که شیوه‌نامه‌های صفحه‌آرایی دانشگاه‌ها با هم مشترک نیست. لازم به توضیح است در صورت عدم تطابق پایان‌نامه با شیوه‌نامه دانشگاه، دانشجو به‌غیراز صرف وقت بسیار، متحمل هزینه گزافی هم می‌گردد. برخی از دانشجویان توجه نداشته و فکر می کنند که صفحه‌آرایی فقط برای کتب و مجله می‌باشد حال‌آنکه این امر صحیح نیست و تمامی پایان‌نامه‌ها قبل یا پس از دفاع از پایان‌نامه می‌بایست صفحه‌آرایی گردد تا بتواند موافقت و امضای کتابخانه دانشگاه و بخش پژوهش دانشگاه را اخذ کند. این امر شامل تنظیم فهرست اتوماتیک، افزودن صفحات بسم اله ، تقدیم و تشکر و به و صفحه اول و…، تنظیم منابع در انتهای پایان‌نامه که در برخی شیوه‌نامه‌ها می‌بایست بر اساس حروف الفبا باشد و در برخی موارد می‌بایست بر اساس شماره‌گذاری باشد، تنظیم پاراگراف‌ها، غلط‌گیری املایی و … .موارد مذکور تنها برخی از مواردی است، که می‌بایست انجام شود که متأسفانه بسیاری از افراد به علت عدم آشنایی وقت و هزینه بسیاری را تلف می‌کنند. در این دوره آموزشی با استفاده از آموزش گام‌به‌گام و تمپلیت آماده و تنها با یک کلیک می‌توانید پایان‌نامه خود را بر اساس شیوه‌نامه دانشگاه و به حرفه ایی ترین شکل طراحی و ارائه نمایید.
ثبت نام در دوره آموزشی
word template
آموزش صفحه ارایی پایان نامه به همراه تمپلیت آماده
0
(دقیقه) فیلم آموزشی
0
قالب آماده پایان‌نامه
0
درس گفتار مهارتی
0
(مگابایت)حجم فایل‌ها

FAQ

پاسخ به برخی سؤالات

فرق اول و اساسی اینکه اصلاً چنین دوره‌ایی که شامل «تمپلیت آماده+آموزش گام‌به‌گام» باشد و آموزش نرم‌افزار در راستای قالب ارائه‌شده باشد، اصلاً وجود ندارد؟!! 

حداکثر موضوعی که در سایت‌های مشابه وجود دارد، فروش یک قالب تمپلیت است که آن‌هم هزینه‌ایی به‌اندازه هزینه کل این دوره را شامل می‌شود؛

فرق دوم اینکه دوره‌هایی که آموزش نرم‌افزار word  را به فروش می‌گذارند کاربرد چندانی در صفحه‌آرایی پایان‌نامه ندارد و بیشتر کلیات نرم‌افزار word را آموزش می‌دهد که آن نیز نه‌تنها کمکی در صرفه‌جویی در وقت و هزینه نمی‌کند بلکه خود وقت‌گیر است.

بله. دوره جامع 

بسته جامع مقاله و پایان‌نامه نویسی+تکنیک‌های شتاب‌دهنده «۸ دوره در یک دوره»

بسته آموزشی کاملی است که یک قسمت از آن نیز آموزش «صفحه‌آرایی پایان‌نامه» است.

تمپلیت پایان‌نامه که در اینجا ارائه‌شده است، یک قالب پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری است، که کار صفحه‌آرایی را برای شما آسان می‌کند و باعث می‌شود که بتوانید به‌جای درگیری با مسائل فنی مربوط به صفحه‌آرایی، ذهن خود را روی کیفیت علمی و محتوایی پایان‌نامه متمرکز کنید.

شما می‌توانید با جایگزین کردن متون خود در بخش‌های مختلف این قالب پایان‌نامه، کار صفحه‌آرایی پایان‌نامه خود را به‌سادگی انجام دهید. تمپلیت پایان‌نامه که ازاینجا دریافت می‌کنید، قابلیت‌های موردنیاز برای صفحه‌آرایی یک پایان‌نامه فارسی بر اساس فرمت رایج دانشگاه‌های ایران را به‌صورت استاندارد در خود دارد. 

صد در صد ارزش دارد به چند دلیل:

۱- هزینه‌های گزاف طراحی صفحه‌آرایی پایان‌نامه را پرداخت نمی‌کنید. هزینه‌هایی که حداقل 700 هزار تومان باید هزینه کنید.

۲- تغییرات در دست شما است و فقط با یک دستور همه کارها انجام می‌شود و هرگونه اشکالی که دانشگاه در این رابطه بگیرد و یا ضوابطی داشته باشد به‌راحتی قابل‌اعمال است

۳- این قالب قابل‌استفاده در بسیاری از کارهای تحقیقی است و برای سال‌های متمادی می‌توان در مباحث علمی استفاده نمود

۴- آموزش‌های خاص و کاربردی ما  شما را در مباحث کار کردن با نرم‌افزار ورد و تمپلیت؛ حرفه‌ایی می‌کند و نیازی به کلاس‌های آموزش ورد نخواهید داشت.

یکی از نکات استرس‌زا در پایان‌نامه نویسی مباحث صوری پایان‌نامه همانند صفحه‌آرایی است که آرامش دانشجو را مختل می‌کند ولی شما با این بسته کامل آموزشی به‌جای درگیری با مسائل فنی مربوط به صفحه‌آرایی، ذهن خود را روی کیفیت علمی  متمرکز می‌کنید.

ما فقط موارد ضروری و کاربردی در صفحه‌آرایی را بیان می‌کنیم زیرا معتقدیم حجم زیاد مطالب مانع از تحقق یادگیری کامل و مانع از اجرای آموزش می‌شود. ما خودمان سال‌ها با تمپلیت آماده در دانشگاه کارکرده‌ایم و بیش از 300 درس‌نامه آموزشی را آماده نموده‌ایم و دقیقاً می‌دانیم چه بخش‌هایی ضروری است و چه بخش‌هایی کاربردی نیست، برخلاف دوره‌های آموزشی دیگر که صرفاً ترجمه محصولات آموزشی خارجی است و یا تخصصی در صفحه‌آرایی پایان‌نامه ندارند. لذا روش تدریس در دوره کاملاً کاربردی و منحصربه‌فرد است.

دوره‌های مجازی از دو بخش محتوی آموزشی و رفع اشکال تشکیل‌شده‌اند. محتوی آموزشی شامل متن، فیلم، سؤال، تمرین و غیره است. دسترسی به محتوی آموزشی محدود به ساعت خاصی نیست و در هر ساعت از شبانه‌روز در دسترس  دانشجو است. بخش رفع اشکال اختصاصی (که البته دارای هزینه جداگانه می‌باشد و در حال راه اندازی است) در ساعت مشخص‌شده برگزار می‌گردد که کاربر با استاد در تماس بوده و سؤالات و مشکلات خود را مطرح کرده و در نهایی کردن صفحه‌آرایی پایان‌نامه و اشکالات پیش آماده تا نهایی شدن پروژه استاد در کنار شما خواهد بود.

بله؛ همه فیلم‌ها قابل ذخیره‌سازی است و شما می‌توانید به‌صورت آفلاین ملاحظه نمایید. فقط کافی است پس از نمایش فیلم بر روی فیلم کلیک راست نموده و گزینه save video as را کلیک کنید تا فیلم آموزشی دانلود شود.

مزیت دوره مجازی چند رسانه‌ایی بودن و از همه مهم‌تر اینکه هیچ مطلبی را شما از دست نمی‌دهید. لذا می‌توان گفت کیفیت آموزشی برخی دوره‌های مجازی از دوره‌های حضوری بهتر است.

همه دوره‌ها تخفیف ویژه خورده است (البته به‌صورت مقطعی) اما در برخی ایام خاص یا جهت برخی افراد و کاربران؛ کد تخفیف ارائه گردیده است؛ که برای اطلاع با شماره تلفن صفحه اول سایت تماس گرفته و یا به شبکه‌های اجتماعی مرکز مراجعه و یا به ادمین کانال‌ها پیام دهید.

مشاوره ازطریق ایتا

درخواست مشاوره رایگان

درصورتی‌که توضیحات بالا برای شما کافی نبود و یا اینکه نیاز به اطلاعات بیشتری درباره این دوره دارید از چند طریق می‌توانید با ما در ارتباط باشید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس حاصل نمایند.:

1- ارسال سوال و پیام از طریق ایتا (به آیدی mousavi253@   یا شماره موبایل  09191475188)

2- ارسال پیام از طریق فرم ارسال پیام:

فرم ارسال پیام در پایین صفحه وجود دارد و با کلیک بر روی همین متن نیز می توانید وارد فرم ارسال پیام شوید.

3- تماس تلفنی:

از طریق شماره ذیل می توانید سوالات خود را مطرح نمایید.   09191475188

استاد دکتر موسوی مقدم
(0)
11 نظرات
7 دانش آموزان
8 دورها
سید عباس موسوی مقدم، در سال ۱۳۵۶ در شهرستان نی‌ریز (استان فارس) به دنيا آمد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را از مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني (ره) دریافت و ؛ و پس‌ازآن نیز در مقطع دکترا «رشته معارف نظری» در دانشگاه معارف اسلامی قبول و از سال ۱۳۹۶ دانشجوی دکتری و در حال نوشتن رساله دکترا می‌باشد. [ برای دیدن توضیحات تکمیلی کلیک کنید ]

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
2
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
5.0
2 امتیازات
 1. سید علی

  سلام و تشکر
  واقعا دوره خوب و بی نظیری بود
  تشکر ویژه
  بنده دوره های مشابه زیادی شرکت کرده بودم ولی این دوره واقعا متفاوت بود
  هم مطالب بی نظیر هست و هم نوع تدریس.
  واقعاً ممنونم

 2. ابراهیم

  سلام
  ممنون عالی بود عالیییییییییییییییی

  • استاد دکتر موسوی مقدم

   استاد دکتر موسوی مقدم

   سلام وادب
   ممنون و خدا رو شکر که راضی هستید.

دیدگاه خود را بنویسید

Main Content